O Nas

Kompleksowa pomoc fizjoterapeuty

Na co dzień zajmujemy się profesjonalną i przede wszystkim kompleksową rehabilitacją pacjentów z problemami narządu ruchu. Pracujemy z pacjentem indywidualnie. Szukamy źródła bólu, diagnozujemy jego przyczyny, mechanizmy kompensujące, zmniejszamy napięcia, również te zgromadzone pod wpływem emocji i stresu.

W gabinecie DM Fizjoterapia prowadzimy terapie manualną dopasowaną na potrzeby pacjenta. Łączenie pracy wieloma metodami pozwala jak najlepiej rozwiązać problem pacjenta. Wspólnie ustalamy cele do zdobycia, które motywują do działania i wytrwałości.

W naszej ofercie znajdziesz wiele usług z zakresu fizjoterapii oraz rehabilitacji. Naszym klientom zapewniamy kompleksowe wsparcie praktyczne i merytoryczne w procesie terapeutycznym. Podczas pierwszej wizyty zapytamy o historię podejmowanych aktywności fizycznych, występujących kontuzji czy przeprowadzanych operacji. Wyróżniamy się indywidualnym podejściem do pacjenta. Fizjoterapeuta w swojej pracy wykonuje zabiegi, takie jak: masaż klasyczny, masaż tkanek głębokich, różnego rodzaju terapie manualne, kinesiotaping czy osteopatię. Zabiegi te, możemy wykonywać podczas terapii indywidualnych, ćwiczeń indywidualnych lub grupowych.

Dlaczego warto korzystać z usług fizjoterapeuty w Poznaniu?

Odpowiedź jest jednoznaczna – ponieważ chcesz dbać o swoje zdrowie. Regularne wizyty u fizjoterapeuty poprawią kondycję, ale także wzmocnią mięśnie. Mogą one również przynieść ulgę osobom cierpiącym na różne dolegliwości lub po doznaniu urazu. Na wizytę do fizjoterapeuty w Poznaniu można umówić się niezależnie od wieku. W bardzo wielu przypadkach fizjoterapeuta pomaga przywrócić zadowalający poziom sprawności fizycznej lub prowadzić aktywny tryb życia pomimo występowania trwałych kontuzji.Zabiegi fizjoterapii przynoszą również trwałą ulgę i redukcję bólu. Regularne sesje fizjoterapeutyczne pomagają złagodzić dolegliwości, a także zmniejszają konieczność sięgania po środki przeciwbólowe, których lepiej unikać. Stosując różnorodne zabiegi, a także ćwiczenia, można wyleczyć uszkodzone tkanki. Warto także zapisać się na zabiegi do fizjoterapeuty w Poznaniu tuż po operacji, ponieważ pomagają one w szybszej regeneracji.

Zapraszamy do kontaktu

ul. Zagajnikowa 9, 61-602 Poznań

Gabinet znajduje się w budynku hali sportowej UAM.